Студенти та викладачі факультету культури і мистецтв взяли участь
у Першому всеукраїнському театральному фестивалі «Ні, я жива, я буду вічно жити»

25-27 лютого 2011 року у Львові на базі Муніципального театру проходив Перший всеукраїнський театральний фестиваль «Ні, я жива, я буду вічно жити», присвячений 140-річчю від дня народження Лесі Українки та 100-річчю виходу у світ драми-феєрії «Лісова пісня», в якому взяли участь студенти та викладачі факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

Студенти ІV курсу акторського відділення кафедри театрознавства та акторської майстерності показали літературно-музичну композицію «Ра-Менеїс» за поезією Лесі Українки. Виступ був барвистим, бо включав не лише театральне дійство, а й хореографічні та вокально-інструментальні номери у виконанні студентів різних відділень факультету культури і мистецтв. Це, з одного боку, збагатило постановку жанрово, але завадило творенню цілісного, естетично вишуканого видовища.

На закритті фестивалю оголосили переможців конкурсу. Ними стали Галина Харків, випускниця акторського відділення ЛНУ ім. Івана Франка, нині – асистент кафедри театрознавства та акторської майстерності, і її партнер по сцені Василь Когут.