«Мистецтво творять шал і розум»

 

18 лютого 2010 року в Актовій залі Університету відбувся літературно-музичний вечір за мотивами творчості Богдана-Ігоря Антонича.

 

Відкривав вечір лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Ігор Калинець, який виголосив вступне слово про поета. У своїй доповіді поет і громадський діяч розповів про маловідомі сторінки з життя Богдана-Ігоря Антонича.

У літературно-музичному вечорі взяли участь актори навчально-професійного театру «Просценіум» і творчі колективи Університету: Народний камерний оркестр та Народний дівочий хор «Ліра».

«Мистецтво творять шал і розум» – саме такою була концепція літературно-музичного вечора, постановку якого здійснив керівник «Просценіуму» Федір Макулович. На сцені переплелися життя і творчість Богдана-Ігоря Антонича. Перед глядачами постав молодий Антонич (актор Дмитро Бартков) з усіма своїми переживаннями: любов, життя, щастя, сміх, радість, біль і шал.

Літературно-музичний вечір дав можливість усім, хто був малообізнаним з поезією Богдана-Ігоря Антонича, розширити і поглибити свої знання, а хто не розумів її, змінити своє естетичне сприйняття його поетичної творчості.

 

Оксана Гоцур