«Таланти Франкового Університету»

 

В кіноконцертній залі Центру культури та дозвілля «Лис Микита» Львівського національного університету імені Івана Франка 12-13 травня 2008 року відбувався ХІІ фестиваль мистецтв «Таланти Франкового Університету».

«Таланти Франкового Університету» – це щорічний унікальний конкурс, котрий збирає талановитих та обдарованих студентів. Цього року учасники конкурсу змагаються за нагороди у восьми номінаціях.

У перший день фестивалю відбувся виступ більше 20 представників естрадного та хореографічного жанру. А 13 травня глядачі мали можливість побачити виступи театральних студентських гуртків «Точка роси» та «Коробка». Так, театральний гурток географічного факультету «Точка роси» показав на сцені виставу «Весна, кава, любов». Сам гурток був створений за ініціативи студентів, які окрім любові до географії проявили велику зацікавленість до театрального мистецтва. Офіційне їхнє перше зібрання відбулося 13 жовтня 2005 у бібліотеці, яка і стала в майбутньому їхнім притулком для репетицій. За весь час свого існування вони здійснили безліч театральних дійств до різний календарних свят та самодостатніх драматичних постановок. Окрім цього, варто зауважити, що авторами вистави «Весна, кохання, любов» є самі учасники театрального гуртка.

Студентський театр «Коробка» виступив із прем’єрою вистави «Страшний сон Шекспіра», яку написали студентки філологічного факультету А.Вишневська та О.Михайлюк.

На початку червня цього року відбудеться святковий гала-концерт фестивалю мистецтв, на якому виступлять лауреати у кожної номінації, а також гості та переможці минулорічних конкурсів.

 

Оксана Гоцур