«Святий Миколай – дітям»

 

Щороку ЛНУ ім. Івана Франка наприкінці грудня проводить благодійні акції у рамках проекту «Святий Миколай – дітям». Проект допомагають реалізовувати ректорат Університету, Студентський уряд, Студентський профком та Профком викладачів і співробітників Університету. У його рамках кожний факультет і коледж Університету проводить благодійні акції, опікуючись сиротинцями та дитячими будинками Львова та Львівської області.

Пропонуємо до Вашої уваги розповідь студентки Університету Христини Молодило про благодійність, організовану Природничим коледжем.

 

Будьмо Милосердні!

Сирітство... Що таке сирітство? Що ми знаємо про сирітство? Часто ми замислюємось над цим поняттям? Чи лише тоді, коли безпосередньо стикаємось з ним. Кожна дитина заслуговує на батьківську ласку, любов та теплоту. Але через життєві обставини є діти, які позбавлені всього цього.

Дитинство, здавалося б, найкраща пора в житті кожної людини. Але дуже часто саме сироти її позбавлені. І саме від нас, дорослих, залежить, чи зуміють вони себе знайти в цьому так часто жорстокому світі.

Кожного року студенти Природничого коледжу організовують благодійні акції, в тому числі і акцію до Святого Миколая. Цього разу вони вирішили завітати в школу-інтернат № 100 для дітей з вадами зору, що знаходиться в місті Львові (вулиця І. Франка 119). Адже саме ці діти потребують особливої уваги.

Свято було надзвичайне, хоча б тому, що діти, приймаючи участь у ньому, сприймали все за допомогою слуху, голосу та дотику. Атмосфера була дивовижною, адже дорослі допомогли дітям власноруч створити свято. Діти співали, розповідали вірші і танцювали. Це було так захоплююче! Здавалося, що їм завжди так весело, легко і комфортно.

Свято закінчилося, розпочалися будні. Але потрібно пам’ятати, що саме від нас залежить, чи будуть траплятися серед цих буднів світлі і радісні дні. Тож будьмо милосердні!

 

Христина Молодило