Відбулося «побачення зі Львовом»

 

15 жовтня 2009 року в глядацькій залі Центру культури і дозвілля «Лис Микита» Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася музично-поетична композиція «Сьогодні в нас побачення зі Львовом», присвячена Дню Університету. Організували її студенти-першокурсники факультету іноземних мов. На сцені звучали і вірші, і пісня та музика танцю.

 

Чи запитуємо ми коли-небудь себе, що для нас означає місто Львів, з яким асоціаціями пов’язаний він? Варто зауважити, що для багатьох студентів ЛНУ ім. Івана Франка Львів є особливо значущим у їхньому житті, адже багато з них вперше приїжджають сюди з околиць Львівщини та інших областей навчатися. І за п’ять років навчання місто стає другою батьківщиною.

Таке розуміння Львова стало основним лейтмотивом музично-поетичної композиції «Сьогодні в нас побачення зі Львовом». Студенти факультету іноземних мов розказували про Львів у піснях (Ю.Свідерська, Т.Костюк, М. Олексієнко, А.Крилова, М.Маєр, А.Пляцко, А.Матвєєва, І.Байдак), у танго (І.Демчук), сучасному танці (М.Стефанюк, З.Юхима, Е.Салабай, Н.Вовчанська) та балеті (А.Косарева), у музиці (Г.Ігнатюк зіграла на фортепіано «Елегію» М.Лисенка) і просто у поезії (Т.Костюк, А.Маслій, А.Зангірова та ін.). Цілісності, особливої завершеності святковому заходу надали малюнки на тему Львова студентки О.Іванкової.

У цілому захід виправдав свою назву, і глядачі концерту справді побували на побаченні зі Львовом.

 

Оксана Гоцур